دانلود نسخه‌ی کامل کتاب بیشعوری

شما در صفحه‌ی رسمی کتاب بیشعوری در وب‌سایت شخصی محمود فرجامی هستید. نسخه‌ی کامل کتاب بیشعوری، نوشته‌ی خاویر کرمنت با ترجمه‌ی محمود فرجامی، ویراسته در سال ۱۳۹۴، را می‌توانید با کلیک بر روی تصویر زیر مستقیما دانلود کنید. دریافت این کتاب رایگان است اما در صورت تمایل می‌توانید از طریق یکی از راه‌هایی که در انتهای مقدمه‌ی مترجم در متن کتاب آمده از وی حمایت مالی کنید.

Assholism- full version

نسخه‌ی کامل و بدون سانسور کتاب بیشعوری را دانلود کنید

ذکر این نکته ضروری است که نسخه‌ی اولیه‌ی این ترجمه که همراه با بعضی حاشیه‌نویسی‌های طنزآمیز بود پیشتر (از سال ۱۳۹۰) در همین صفحه منتشر شده بود.

همچنین تا کنون سه نسخه‌ی چاپی قانونی از این کتاب منتشر شده است توسط:

  • نشر تیسا در تهران
  • نشر اچ‌اند‌اس در لندن
  •  نشر زریاب در کابل.

لطفا توجه داشته‌باشید که تمامی حقوق قانونی نویسنده و ناشر کتاب اصلی توسط محمود فرجامی پرداخت شده است و مطابق قرارداد رسمی، محمود فرجامی مجوز انحصاری ترجمه و انتشار این کتاب به فارسی را داراست. از این‌رو هر ترجمه فارسی دیگری از این کتاب غیرقانونی است.

همچنین هر نسخه‌ی کاغذی از این کتاب که توسط ناشران نامبرده منتشر شده باشد غیرقانونی و قابل پیگرد است. به ویژه استفاده از نام محمود فرجامی به عنوان مترجم کتاب (توسط هر ناشر یا پخش‌کننده‌ای بجز سه ناشر فوق‌الذکر) نشان از تقلبی بودن کتاب دارد و اکیدا توصیه می‌شود از خرید آن پرهیز شود.